×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Trendbook 2021

Trendbook_2021

Trendbook 2021

Jak co roku dzielimy się z Wami wiedzą o nadchodzących trendach. Na ponad 90 stronach naszej najnowszej publikacji znajdziesz wypowiedzi 13 doświadczonych ekspertów. Dowiesz się między innymi o tym jak pandemia wpłynęła na sytuację w branży, w jakie technologie warto zainwestować w 2021 roku i jak wspierać pracowników w tych wyjątkowych czasach. Zapraszamy do lektury!

O tym porozmawialiśmy z ekspertami:

  • Quality Assurance
  • Testowanie aplikacji mobilnych
  • Automatyzacja testów
  • Test management
  • DevOps
  • IoT
  • Cyberbezpieczeństwo

Dla kogo jest ten e-book?

Właściciele firm i osoby na stanowiskach kierowniczych

Każdy kto prowadzi firmę doskonale wie jak ważne jest bycie na bieżąco z tym, co dzieje się w branży. Lektura tego e-booka pozwoli Ci poznać opinie i dobre praktyki ekspertów – i w efekcie podejmować lepsze decyzje biznesowe w 2021.

Tych, którzy zarządzają zespołami

Rok 2020 był nie lada wyzwaniem dla managerów. W e-booku znajdziesz wywiady z team managerami, mówiącymi szczerze o tym jak pandemia wpłynęła na nastroje w zespołach i jak pozostać dobrym liderem w czasach zarazy.

Każdego kto chce być na bieżąco z trendami w branży

Ciągłe aktualizowanie swojej wiedzy to podstawa rozwoju na każdym stanowisku. Sięgnij po tę publikację jeśli chcesz uczyć się od najlepszych praktyków na rynku.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TestArmy Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53 -238), przy ul. Petuniowej 9/5. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu skontaktowania się Tobą, a także w celach marketingowych, o ile wyraziłeś na to zgodę. Dostęp do Twoich danych będą miały podmioty prowadzące na naszą rzecz kampanie marketingowe i upoważnieni pracownicy Spółki. Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, wniesienia sprzeciwu oraz przenoszenia danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj. W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas pod adres:  [email protected]