×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Automation Boost – Warsztaty z Automatyzacji od TestArmy

Bez kategorii

Automation Boost | Cykl 5 darmowych warsztatów

Automation Boost to cykl bezpłatnych wydarzeń przygotowanych przez TestArmy w ramach projektu Digital Innovation Hub. Automation Boost jest w pełni poświęcone obszarowi testów automatycznych. Zbiera wspaniałych specjalistów, którzy przez 5 dni podzielą się swoją wiedzą, by podnieść Twoje kwalifikacje i rozszerzyć Twoje spojrzenie na automatyzację. 

Zapisując się na wydarzenie poprzez formularz, zapisujesz się na cały cykl bezpłatnych warsztatów. Drogą mailową wysyłamy link, pod którym codziennie odbywa się inne spotkanie. Pokój webinarowy uruchomi się o godzinie rozpoczęcia prelekcji.

Co czeka Cię na Automation Boost?

📅 5 dni warsztatów prowadzonych w pełni online dla Twojego bezpieczeństwa i wygody.

🧑‍🎓 Ogromna dawka wiedzy na poziomie mid-senior. Podczas Automation Boost naszym celem będzie przede wszystkim podniesienie Twoich umiejętności i podzielenie się wiedzą.

🔑 Komunikacja to klucz. Każde wystąpienie naszego prelegenta kończy się panelem Q&A. Nie chcemy tworzyć serii webinarów, gdzie uczestnicy nie mają szansy porozmawiać z prelegentami.

 

Kiedy odbędzie się wydarzenie?

⏰ Data: 30 listopada, 2, 3 i 4 grudnia godzina 18:00

WYJĄTEK❗1 grudnia – prelekcja odbywa się o 18:15

Czas trwania: Przewidujemy, że każde spotkanie potrwa około 1,5h

Miejsce: Platforma ClickMeeting. Link do pokoju webinarowego zostanie wysłany po rejestracji przez formularz na dole strony.

 

Agenda wydarzenia:

💻 30.11, 18:00
Maciej Wyrodek |

Szersze spojrzenie na automatyzację, czyli o planowaniu słów kilka

Ucząc się automatyzacji poznajemy szybko podstawy programowania oraz narzędzia do pisania automatyzacji jak np. Selenium. W ostateczności może nauczymy się nawet, jak pisać własny framework. Ale temat, który jest rzadko poruszany to jak ustalić, po co, tak naprawdę, piszemy testy i jak ustawić proces i zasady, aby testy przynosiły wartość naszemu projektowi.

W ramach warsztatu odpowiemy na pytania, które powinniśmy sobie zadać nim siądziemy do pisania testów.

 

💻 01.12, 18:15 🌐 conducted in English (UPDATED TIME!)

Anton Angelov |

Design Patterns for High-Quality Automated Tests

Achieving high-quality test automation that brings value, first of all, you need to understand core programming concepts such as SOLID and the usage of design patterns. After you master them, the usual career transition is into more architecture roles, such as choosing the best possible approaches for solving particular test automation challenges. Anton will teach you how you can optimize your flaky tests, improve your test readability, and help you choose the best design for your framework. 

 

💻 02.12, 18:00

Łukasz Romanowicz |

Cypress – szybko i bezboleśnie?

Cypress jest nadal stosunkowo nowym narzędziem wspierającym automatyzację testów i dlatego często pada pytanie, czy warto zainwestować czas w jego implementację w projekcie? Podczas prelekcji Łukasz przybliży jego możliwości, aby odpowiedzieć na to i inne pytania pojawiające się przy tworzeniu każdego framework’a testowego.

 

💻 03.12, 18:00 

Gabriel Starczewski | Wprowadzenie do CRUXa

Na spotkaniu Gabriel zademonstruje wykorzystanie CRUXA (https://github.com/ObjectivityLtd/crux) jako przykładu implementacji testów wydajnościowych w chmurze i integracji testów z CI/CD.

CRUX jest narzędziem opartym o Kubernetes/Jmeter i Azure mającym za zadanie upowszechnienie testów wydajnościowych w zespołach pracujących w środowisku chmurowym Azure. Opowie też o tym, jak podejść do takiego zadania, na co warto zwracać uwagę i jakie są jego doświadczenia z testami wydajnościowymi w Azure. Zademonstruje również proste podejście do wizualizacji wyników i detekcji anomalii z wykorzystaniem Kusto.

 

💻 04.12, 18:00

Dawid Pacia | Sneakier than snake – draw your own python career path

It’s always the same – willingness to start test automation and lack of knowledge of how to do it. It’s time to move on! During my career as a trainer, manager, and mentor, I’ve had a chance to lead tons of professionals toward becoming great automation engineers. I’ll show you a variety of possibilities to begin your python adventure or develop your skills. And even more important – what kind of mistakes you should avoid and be aware of. Time to draw your own python career path!

Do zobaczenia na Automation Boost!

Oceń artykuł:

Avatar

Zuzanna Skalska 25.11.2020

Comments are closed.
Wyszukaj
Kategorie