×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Jak IoT może pomóc w Twojej firmie? Webinar online

News

Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar, o tym jak Internet Rzeczy może wpłynąć na rozwój Twojej firmy lub firmy w której pracujesz.  

Kiedy: 23 kwietnia, 2020. W godzinach 18:00 – 19:00
Gdzie: Na fanpage: TestArmy. Link i przypomnienie zostaną wysłane na e-maila w dniu transmisji.

Podczas transmisji online:

Marcin Sikorski, najpopularniejszy w Polsce ekspert od IoT,  opowie o tym, co polscy przedsiębiorcy i menadżerzy mogą zyskać dzięki wdrażaniu inteligentnych rozwiązań w swoich firmach, jakiego typu rozwiązania warto wdrażać i w końcu, jak się za to zabrać. 

Porozmawiamy również o tym, czy i w jakim stopniu IoT może pomóc firmom, gdy u progu drzwi mamy nadchodzący kryzys. Czy jest to dobry moment na transformację cyfrową? 

Poruszymy kwestię bezpieczeństwa urządzeń Internetu Rzeczy. Zastanowimy się, czy nowocześni przedsiębiorcy są bardziej narażeni na cyberataki oraz jak się przed nimi można zabezpieczyć. 

Do udziału w szczególności zapraszamy tych z Państwa, którzy stoją po stronie biznesu: właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, COO, CTO, a także menadżerów wysokiego i średniego szczebla. 

O prelegencie:

Marcin Sikorski – Senior Test Engineer w Capgemini. Popularyzator Internetu Rzeczy i stały bywalec polskich konferencji IT. Członek Grupy Roboczej ds. Internetu Rzeczy Ministerstwa Cyfryzacji, który współtworzył raport “IoT w Polskiej Gospodarce”. Od 2013 roku pracuje wraz z najnowszymi technologiami i znanymi markami (IoT konsumenckie, automotive, reaktory atomowe) doradzając w kwestiach wprowadzania dobrych praktyk dotyczących jakości oraz testowania. Specjalista kultury chińskiej. Członek Poland Hong Kong Business Association. Autor książki “Real IT World – Internet Rzeczy”

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TestArmy Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53 -238), przy ul. Petuniowej 9/5. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu skontaktowania się Tobą, a także w celach marketingowych, o ile wyraziłeś na to zgodę. Dostęp do Twoich danych będą miały podmioty prowadzące na naszą rzecz kampanie marketingowe i upoważnieni pracownicy Spółki. Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, wniesienia sprzeciwu oraz przenoszenia danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj. W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas pod adres:  [email protected]

Oceń artykuł:

Agnieszka Polak

Agnieszka Polak 08.04.2020

Content Marketing Specialist. Bardziej niż liczby, interesują mnie ludzie, którzy za nimi stoją, dlatego na pierwszym miejscu stawiam nie KPI, ale to, żeby treści, które tworzę, były interesujące i użyteczne.

Comments are closed.
Wyszukaj
Kategorie