×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Nowa jednostka specjalna TestArmy: CyberForces

Bezpieczeństwo

Uformowana została nowa jednostka specjalna TestArmy: CyberForces.

CyberForces to nowa, autonomiczna jednostka do spraw cyberbezpieczeństwa. Uformowali ją właśnie najlepsi eksperci od zabezpieczeń zrzeszeni w TestArmy!

CyberForces będzie elitarnym oddziałem skoncentrowanym na walce z cyberprzestępczością. Utworzyliśmy ją, aby nasi weterani testowania zabezpieczeń zyskali więcej wolności i mogli pracować jeszcze bardziej efektywnie. Dekada doświadczenia w zapewnianiu bezpieczeństwa systemom naszych klientów to dość, aby stwierdzić, że można na nich polegać. Teraz, jako jednostka niezależna, mogą się całkowicie skupić na tym zadaniu.

Jej eksperci wtopią się w Twój zespół tak, jakby od zawsze byli jego częścią, aby chronić Twoją firmę od wewnątrz. Ich etyczni hakerzy przeprowadzą ofensywę na Twoją linię obrony, aby sprawdzić jej wytrzymałość w krytycznych warunkach, znaleźć jej słabe punkty i pomóc je wzmocnić. Socjotechnicy zinfiltrują Twoją siedzibę i nauczą jak wykryć i odeprzeć podobny atak. Zespół Blue Team błyskawicznie zareaguje na zagrożenie i odetnie hakerowi dostęp do twoich systemów, a potem go wyśledzi.

Misją nowo utworzonego zespołu  jest tworzenie holistycznych programów i systemów bezpieczeństwa oraz stały wgląd w stan bezpieczeństwa firm i ich aplikacji. Wierzymy, że bezpieczeństwo jest najważniejszą i nieodłączną cechą dobrego biznesu, więc z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą podczas szkoleń, meetupów i konferencji.

CyberForces jest do Twojej dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Cyberforces specjalna jednostka od cyberbezpieczeństwa

Odwiedź www.cyberforces.com by dowiedzieć się więcej!

Oceń artykuł:

Dawid Bałut

Dawid Bałut 30.10.2018

Pentester i Bug Hunter z dużym doświadczeniem, który dołączył do defensywnej strony mocy i przez ponad pół dekady pracował jako Architekt Bezpieczeństwa dla korporacji z Doliny Krzemowej. Na co dzień buduje systemy zabezpieczeń, szkoli pracowników i automatyzuje wszelkie procesy bezpieczeństwa.

Comments are closed.
Wyszukaj
Kategorie