×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Nowa recenzja zawitała na nasz profil Clutch

News

Gdy przychodzi do rozwiązywania problemów biznesowych i osiągania pożądanych rezultatów, badania wskazują, że największe znaczenie ma nie sam proces, ale raczej to, czy każdy członek zespołu jest po tej samej stronie. Jeśli rozwój oprogramowania nie jest dostosowany do potrzeb całego biznesu, to końcowy produkt nie rozwiąże żadnego wartego uwagi problemu. To zrozumienie tego sprawia, że w TestArmy jesteśmy weteranami pracy zespołowej i zapewniania jakości przy wytwarzaniu oprogramowania. W ciągu ponad 7 lat naszej działalności na rynku, zrealizowaliśmy ponad 500 udanych projektów dla ponad 130 klientów. 

Uważamy, że dbałość o jakość powinna opierać się na potrzebach klientów oraz wewnętrznej wizji i polityce firmy. Dlatego nasi specjaliści dostosowują się do Państwa stylu pracy, aby zapewnić wsparcie jakościowe bez względu na sposób prowadzenia projektu. Ich praca wykracza daleko poza kompleksowe testy, podobnie jak ogół naszej wizji i umiejętności.

Niedawno jeden z naszych klientów, ERIKS Digital, pozostawił nam recenzję na Clutch – platformie, zbierającej opinie o firmach oferujących usługi B2B.  ERIKS Digital powierzył TestArmy obsługę międzynarodowej platformy e-commerce B2B za pomocą testów manualnych QA. TestArmy zostało docenione przez ERIKS Digital nie tylko ze względu na wysoką jakość naszych usług, ale także sprawną integrację z pracą zespołu programistów. Jesteśmy szczególnie dumni z pochwał dotyczących naszej elastyczności i szybkości. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą recenzją: 

Opinie zweryfikowane przez serwis Clutch pozwalają ocenić wiedzę branżową firmy na podstawie jakości usług i dostaw, zdolności do dotrzymywania terminów, wysokości kosztów i chęci do ponowienia współpracy w przyszłości. Z przyjemnością informujemy, że dzięki 5-gwiazdkowej  ocenie jakości obsługi klienta, zostaliśmy również umieszczeni na stronie siostrzanej firmy Clutch – The Manifest. Manifest służy jako dodatkowe narzędzie, dzięki któremu firmy mogą konsultować się z ekspertami biznesowymi w celu znalezienia firm, które są uznawane za osiągające najlepsze wyniki w danej dziedzinie projektów biznesowych.

Niezależnie od tego, czy szukasz doświadczonego eksperta w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, czy zapewnienia jakości, TestArmy jest tu po to, aby Ci pomóc. Nie wahaj się skontaktować z nami już dziś!

Oceń artykuł:

Agnieszka Polak

Agnieszka Polak 20.02.2020

Content Marketing Specialist. Bardziej niż liczby, interesują mnie ludzie, którzy za nimi stoją, dlatego na pierwszym miejscu stawiam nie KPI, ale to, żeby treści, które tworzę, były interesujące i użyteczne.

Comments are closed.
Wyszukaj
Kategorie