×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

TestArmy i SmartBear łączą siły!

News

Z dumą ogłaszamy rozpoczęcie bliskiej współpracy TestArmy i SmartBear!

Zanim jednak przejdziemy do omówienia szczegółów naszego partnerstwa, przypomnijmy czym jest SmartBear, czyli firma, którą powinien znać każdy tester i deweloper. SmartBear wspiera w pracy ponad sześć milionów specjalistów z branży IT i ponad 22 tysiące firm w 194 krajach. Jako główny dostawca narzędzi do badania jakości oprogramowania, SmartBear gwarantuje, że deweloperzy i testerzy dostarczą klientom najwyższej jakości i najwydajniejsze produkty tak sprawnie, jak to tylko możliwe.

Portfolio SmartBear obejmuje rozwiązania kompleksowo spełniające potrzeby firm software’owych, od narzędzi do testowania API i UI, analizy kodu i testów wydajności dla oprogramowania mobilnego, webowego oraz desktopowego. SmartBear może dostarczyć praktycznie każdemu zespołowi komplet narzędzi niezbędnych do tworzenia oprogramowania najwyższej jakości. Więcej informacji na temat firmy i jej oferty znajdziesz na jej stronie internetowej i w mediach społecznościowych: LinkedIn, TwitterFacebook.

TestArmy to nie tylko reseller produktów SmartBear. Przede wszystkim jesteśmy zespołem wysoce doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów od testowania oprogramowania i instytucją szkoleniową. Poza sprzedażą rozwiązań SmartBear, naszą rolą będzie wsparcie zespołów naszych klientów w efektywnym wykorzystaniu tych narzędzi. W końcu eksperci TestArmy to zespół weteranów doświadczonych w pracy z wszelkiego rodzaju narzędziami do testowania i w prowadzeniu szkoleń, a każdy z naszych ponad 50 testerów posiada certyfikat ISTQB.

Zamierzamy implementować narzędzia i rozwiązania SmartBear w najlepszy możliwy sposób, a potem gwarantować ich bezpieczne i sprawne działanie. To oznacza, że współpraca SmartBear i TestArmy odbywać się będzie na wielu poziomach jednocześnie, co wyróżnia nas i jednocześnie daje możliwość wyniesienia jakości oferowanych usług na kolejny poziom.

Rozpoczniemy współpracę ze SmartBear od poniższych produktów:

 

SmartBear wydaje się być tak samo podekscytowany tym, co niesie nasza wspólna przyszłość, więc bierzmy sie do wspólnej pracy!

Oceń artykuł:

Comments are closed.
Wyszukaj
Kategorie