×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

TestArmy jako lider branży testów oprogramowania wg Clutch.co.

News

Historia sukcesu TestArmy trwa w najlepsze! Tym razem zostaliśmy wyróżnieni tytułem Top Service Provider przez Clutch.co, wiodącą bazę firm i wiarygodnych opinii o nich. Dowiedz się więcej z nowego wpisu!

Jednostka specjalna do zadań testowych: od bezpieczeństwa i automatyzacji, przez QA, aż po UI/UX, naszym celem jest udowodnienie, TestArmy bezapelacyjnie zasługuje na swoją nazwę i slogan “Testing Special Forces”. Koncentrujemy naszą wiedzę, doświadczenie i działania na dostarczaniu oprogramowania, aplikacji i usług najwyższej jakości. Nasza pasja, zaangażowanie i profesjonalizm pozwalają nam wyróżniać się na tle konkurencji i zapewniać kompleksowe testy aplikacji klientom z całego świata – tym bardziej cieszy nas uznanie takich firm zajmujących się katalogowaniem przedsiębiorstw jak Clutch.co i The Manifest, które doceniają przede wszystkim nasze przywiązanie wagi do szczegółów i nazywają TestArmy jedną z najlepszych firm testerskich w całej branży.

Nasza reputacja, jako firmy na której można polegać i która zawsze świadczy usługi najwyższej jakości została właśnie oficjalnie udokumentowana przez The Manifest i Clutch, firmy z siedzibami w Waszyngtonie, po szeroko zakrojonych badaniach i ewaluacji danych o małych i średnich firmach, takich jak właśnie TestArmy. Po przeanalizowaniu ocen naszych klientów, obecności na rynku i w mediach oraz wielu innych czynników, Clutch i The manifest dokonały oceny ilościowej i jakościowej, która ostatecznie ugruntowała naszą pozycję wśród 10 liderów rynku branży testowania oprogramowania, w której działa ponad 600 innych firm.

Chcemy w związku z tym podziękować naszym klientom, którzy przyczynili się do naszej wysokiej pozycji w rankingach wystawiając pozytywne i rzetelne opinie na naszym profilu na stronie Clutch. Przytoczmy kilka fragmentów:

 

“Doceniliśmy przede wszystkim komunikację pomiędzy naszymi zespołami oraz wysokie tempo pracy TestArmy”, mówi Alan Pilarz z firmy Origintag, dla której przeprowadziliśmy testy bezpieczeństwa. Pracowaliśmy z ich aplikacją mobilną i panelem webowym, skupiając się na tagach NFC i komunikacji pomiędzy urządzeniami, a chmurą.

“Przepływ informacji pomiędzy naszymi firmami był bardzo dobry, a TestArmy dostarczyło projekt na czas. Dali nam również pełne podsumowanie tego, co powinniśmy zrobić aby ulepszyć nasz system. TestArmy wykonało potem jeszcze jedną serię testów, aby sprawdzić jak zaimplementowaliśmy rekomendowane zmiany”.

 

TestArmy jest godne zaufania i dynamiczne. Klient współpracuje bezpośrednio z bardzo uzdolnionymi inżynierami TestArmy”, wspomina inny klient, CEO firmy Nomtek, Krzysztof Choma. “Zespół zawsze mieści się w czasie i szybko odpowiada na potrzeby klienta. Potrafią także szybko skalować swoją pracę, aby dopasować się do potrzeb klienta. Nie można o TestArmy powiedzieć złego słowa. Możemy kontaktować się z managerami TestArmy, ale raczej nie ma takiej potrzeby. Zazwyczaj omawiamy tylko ogólne potrzeby i konkretne zadania, zostawiając większość pracy bezpośrednio inżynierom TestArmy”.

Zobacz co potrafi TestArmy na własne oczy. Jeśli jesteś zainteresowany jakąkolwiek z naszych usług testowania, masz jakieś pytania lub komentarze albo chcesz porozmawiać o naszym doświadczeniu, napisz. TestArmy z radością podzieli się z Tobą swoja wiedzą!

Oceń artykuł:

Comments are closed.
Wyszukaj
Kategorie