×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

TestArmy ponownie w czołówce najwyżej ocenionych firm na Clutch.co

QA

Po raz kolejny TestArmy dowiodło swojej wartości. Ostatnie badanie przeprowadzone przez Clutch.co stawia nas wśród najwyżej ocenionych firm B2B na świecie!

Co to za badanie?

Clutch.co co roku publikuje raport o najwyżej ocenionych firmach w swoim katalogu. Tegoroczny zawiera listę ponad 200 przedsiębiorstw z całego świata podzielonych na kategorie, jak na przykład deweloperzy aplikacji mobilnych i webowych.

Dlaczego to takie ważne?

Każde wyróżnienie przez Clutch.io jest bardzo ważne, bo serwis ten agreguje tylko najlepsze firmy na świecie. Chociaż utworzyć profil firmy na tym serwisie może każdy, to już uzyskanie opinii klientów jest dość problematyczne i sam proces eliminuje fałszywe wpisy. To pracownicy Clutch kontaktują się z klientami ocenianej firmy i sami przeprowadzają wywiad, aby mieć pewność, że ocena jest w pełni wiarygodna.

Jak nam się to udało?

TestArmy z najduje się w ścisłej czołówce najwyżej ocenionych firm IT na Clutch.io. Co jest tajemnicą naszego sukcesu? Otóż: nie ma żadnej tajemnicy, jest tylko ciężka praca i świetne relacje z zadowolonymi klientami. Przeczytaj więcej na stronie badania na Clutch.co.

O Clutch.io 

Serwis badający, oceniający, opisujący i agregujący firmy B2B z siedzibą w Waszyngtonie. Clutch łączy małe i średnie biznesy z najlepszymi agencjami

A B2B research, ratings, and reviews firm in the heart of Washington, DC, Clutch connects small and medium businesses with the best-fit agencies, software, or consultants they need to tackle business challenges with confidence. Clutch’s methodology compares business service providers and software in a specific market based on verified client reviews, services offered, work quality, and market presence.

Oceń artykuł:

Avatar

damian 29.11.2018

Comments are closed.
Wyszukaj
Kategorie