×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

TestArmy Group S.A. w rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej

News

Firma Deloitte ogłosiła wyniki 20. edycji międzynarodowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Wśród 310 firm z centralnej Europy, które brały udział w wydarzeniu – TestArmy Group S.A. znalazło się w pierwszej 20.

Ranking Fast 50 central Europe to program, w którym co roku firma Deloitte wyłania najszybciej rozwijające się publiczne lub prywatne firmy technologiczne w Europie Środkowej. W tegorocznym rankingu znalazło się 9 krajów, w w nich 310 aplikacji.

Pierwsze miejsce w rankingu zajęła litewska firma Voltas IT, która opracowuje inteligentne samochodowe systemy diagnostyczne i kontrolne dla kierowców. Od 2015 do 2018 roku firma osiągnęła wzrost na poziomie 5 734%. Drugie miejsce zajęła czeska firma Prusa Research s.r.o., która zajmuje się drukiem 3D. Na podium, znalazło się także AI Boutique – BLINDSPOT z Czech zajmując trzecie miejsce.

TestArmy Group S.A. znalazło się na 18. miejscu z wynikiem 847%

Co więcej, na 11 firm z Polski zajęliśmy 3 miejsce.

To ogromny sukces, na który pracowaliśmy latami i dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, którzy przyczynili się do tego sukcesu. Oczywiście firma byłaby niczym bez klientów, którzy współpracują z nami i co najbardziej cieszy – od lat wracają po kolejne nasze usługi.

Dziękujemy!

 

 

Więcej informacji na temat rankingu można znaleźć tutaj, a całość raportu opracowanego przez Deloitte jest dostępna do przejrzenia pod tym linkiem.

Oceń artykuł:

Comments are closed.
Wyszukaj
Kategorie