×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Case Study

TestArmy nitro digital logo jasne
TestArmy nitro digital background

Nitro Digital - Testy Funkcjonalne oraz Wydajnościowe

TestArmy nitro digital logo

O firmie

Nitro Digital to międzynarodowa agencja interaktywna z siedzibą główną w Londynie, posiadająca swoje oddziały w Polsce, USA, Kanadzie, Indiach. Firma działa w branży marketingowo-informatycznej, zajmuje się prowadzeniem społecznościowych kampanii reklamowych oraz tworzeniem nowoczesnych stron internetowych i aplikacji na urządzenia mobilne – dla największych firm farmaceutycznych, finansowych oraz technologicznych.

Sytuacja wyjściowa:

Z Nitro Digital rozpoczęliśmy współpracę w kwietniu 2016 roku i z sukcesem ją kontynuujemy. W ramach naszej kooperacji, powołaliśmy specjalny zespół testerów, do obsługi bieżących i nowych projektów. Nasi testerzy kontrolują jakość oprogramowania, wytwarzanego zarówno w polskim biurze, jak i zagranicznych oddziałach.

TestArmy nitro background

Wyzwania:

  • Przeprowadzenie testów funkcjonalnych oraz testów wydajnościowych na szeregu witryn webowych i ich mobilnych wersji, z branży farmaceutycznej.
  • Stałe testowanie nowych funkcjonalności i aktualizacji w oprogramowaniu.

Rezultaty:

Powołaliśmy zespół 4 pełnoetatowych testerów, dedykowanych projektom Nitro Digital.
Dotychczas przetestowaliśmy około 30 witryn webowych oraz ich mobilnych wersji, spędzając nad nimi około 3 tysiące godzin. Zawsze dostosowujemy swoje godziny pracy, do czasu pracy deweloperów i Project Managerów z Nitro Digital. Dzięki temu jesteśmy pod stałym kontaktem i reagujemy na bieżąco na wprowadzane aktualizacje i uwagi deweloperów. Bardzo dobra komunikacja i szybkość reakcji z obu stron, owocuje dostarczeniem wysokiej jakości oprogramowania i co najważniejsze, na czas.

Potrzebujesz darmowej
wyceny?

Napisz do nas o swoim produkcie,
a my zajmiemy się resztą.

Wyceń projekt