×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Case Study

TestArmy nomtek logo jasne
TestArmy casestudy nomtek

Nomtek - Testy Funkcjonalne

Testowanie – case study nomtek

O firmie

Nomtek to młody software house osiągający sukcesy zarówno w Polsce jak i na świecie. Projektuje, wdraża i rozwija aplikacje mobilne dla klientów z wielu branż. Misją firmy jest dostarczanie klientom aplikacji mobilnych, które zaskoczą użytkowników swoją funkcjonalnością, niezawodnością i piękną grafiką. Wśród ich projektów znajdziemy takie aplikacje jak: sympatia.pl, onet pogoda, ekstraklasa.tv, czy newsweek.

Wyzwania

  • sprawdzenie aplikacji pod kątem zgodności działania poszczególnych funkcjonalności ze specyfikacją,
  • przetestowanie aplikacji, na platformach iOS i Android wykorzystując szereg urządzeń, by mieć pewność, że będą działać za każdym razem, wszędzie i dla każdego.

Rezultaty

  • Jak dotąd, wykonaliśmy testy funkcjonalne na blisko 20 aplikacjach użytkowych, wśród których znalazły się m.in. aplikacje do zakupu biletów, rezerwacji miejsc w restauracjach, skanowania kodów kreskowych, randkowania i sprzedaży produktów.
  • W każdej aplikacji przetestowaliśmy kluczowe funkcje wyznaczone przez Nomtek, graficzny interfejs użytkownika (GUI) oraz komunikację pomiędzy aplikacją a serwerem (API).
  • W wyniku testów zgłosiliśmy ok. 2000 usterek.

Stała współpraca

  • Od początku naszej współpracy systematycznie rosła liczba projektów do przetestowania, a wraz z nią liczba godzin naszych testerów.
  • Nadal dogadujemy się świetnie i wciąż ciężko pracujemy, spędzając kilkaset godzin miesięcznie nad stale rozwijanymi i nowymi aplikacjami.

 

Sprawdź nasze referencje od firmy Nomtek na: Clutch.co

Potrzebujesz darmowej
wyceny?

Napisz do nas o swoim produkcie,
a my zajmiemy się resztą.

Wyceń projekt