×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Dołącz do nas

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zarabianiu pieniędzy na mówieniu innym co zrobili źle?

Sprawiedliwe wynagrodzenie

Zarabiaj, dzieląc się swoją opinią o aplikacjach i serwisach. Płatności są proporcjonalne do złożoności zadania. Za wykonanie testu użyteczności zarabiasz 15-20 Euro. Zazwyczaj jest to stała kwota + dodatkowe wynagrodzenie za ekstra błędy. Jeśli znajdziesz poważne, krytyczne błędy techniczne zarobisz jeszcze więcej.

Wymagania

Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie mobilne z dostępem do Internetu – prawdopodobnie używasz go już teraz. Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem oprogramowania i przekazaniem nam swoich opinii, masz cechy, które są potrzebne, aby dołączyć do teamu TestArmy. Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć więcej o testowaniu chętnie podzielimy się wiedzą.

Prywatność danych

Twoje dane są przechowywane w bezpiecznym miejscu. Nasze serwery są w Niemczech – jednym z najbardziej restrykcyjnych krajów w obszarze bezpieczeństwa i ochrony danych. Twoje dane osobowe nigdy nie będą przekazywane osobom trzecim – potrzebujemy ich, aby znaleźć odpowiedni dla Ciebie projekt.

Elastyczne godziny

Gdy zostaniesz zaproszony do testów zobaczysz wymagane terminy, w których projekt ma zostać zakończony. To od Ciebie zależy, czy chcesz uczestniczyć w testach czy nie. Testy możesz wykonać w ciągu dnia jak i nocy, wtedy kiedy masz na to czas.

TestArmy T-mobile logo
Empik logo
media expert logo
Instytut sportu logo
TestArmy play logo
TestArmy credit agricole logo
TestArmy RWE logo
TestArmy naspers logo
TestArmy samsung logo
TestArmy OLX Indonesia logo