×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Dołącz do nas

Czy kiedykolwiek marzyłeś o zarabianiu pieniędzy na mówieniu innym co zrobili źle?

Sprawiedliwe wynagrodzenie

Zarabiaj, dzieląc się swoją opinią o aplikacjach i serwisach. Płatności są proporcjonalne do złożoności zadania. Za wykonanie testu użyteczności zarabiasz 15-20 Euro. Zazwyczaj jest to stała kwota + dodatkowe wynagrodzenie za ekstra błędy. Jeśli znajdziesz poważne, krytyczne błędy techniczne zarobisz jeszcze więcej.

Wymagania

Wszystko czego potrzebujesz to urządzenie mobilne z dostępem do Internetu – prawdopodobnie używasz go już teraz. Jeśli jesteś zainteresowany wypróbowaniem oprogramowania i przekazaniem nam swoich opinii, masz cechy, które są potrzebne, aby dołączyć do teamu TestArmy. Jeśli zdecydujesz się dowiedzieć więcej o testowaniu chętnie podzielimy się wiedzą.

Prywatność danych

Twoje dane są przechowywane w bezpiecznym miejscu. Nasze serwery są w Niemczech – jednym z najbardziej restrykcyjnych krajów w obszarze bezpieczeństwa i ochrony danych. Twoje dane osobowe nigdy nie będą przekazywane osobom trzecim – potrzebujemy ich, aby znaleźć odpowiedni dla Ciebie projekt.

Elastyczne godziny

Gdy zostaniesz zaproszony do testów zobaczysz wymagane terminy, w których projekt ma zostać zakończony. To od Ciebie zależy, czy chcesz uczestniczyć w testach czy nie. Testy możesz wykonać w ciągu dnia jak i nocy, wtedy kiedy masz na to czas.

TestArmy T-mobile logo
TestArmy play logo
TestArmy credit agricole logo
TestArmy RWE logo
TestArmy naspers logo
TestArmy samsung logo
TestArmy OLX Indonesia logo
TestArmy allegrogroup logo
TestArmy edf logo
TestArmy cineworld logo