×
TestArmy ebook QA trends 2019

Be sure to download our new report and follow the latest trends in QA, Cybersec, IoT, DevOps and more!

DOWNLOAD

Ataki hakerskie na Muska, Bezosa, Gatesa, które mogą spotkać też Ciebie

Polowanie na grubą rybę

Ataki hakerskie na Muska, Bezosa, Gatesa, które mogą spotkać też Ciebie

Ile zaproponowano pracownikowi Tesli za zainfekowanie sieci firmowej? Czy Jeff Bezos otwiera podejrzane załączniki od arabskiego księcia? Ile pieniędzy można wyłudzić od użytkowników Twittera poprzez konta znanych osobistości?

Aby poznać odpowiedzi na wszystkie te pytania, a przy okazji dowiedzieć się, co grozi osobom na stanowiskach decyzyjnych — pobierz naszego nowego e-booka.

Czego dowiesz się z e-booka?

  • Jak przebiegały ataki na najbardziej wpływowych ludzi świata?
  • Jak hakerzy atakują osoby na stanowiskach managerskich i wyższych?
  • Czym jest CEO Fraud i whaling (i jak się przed nimi bronić)?
  • Jak armia USA chroni swoje dane — i jak Ty możesz skorzystać z ich sposobu?

E-book powstał dzięki Digital Innovation Hub

Digital Innovation Hub to polska inicjatywa, wspierana przez Ministerstwo Rozwoju. Celem DIH jest pomoc przedsiębiorstwom w podnoszeniu konkurencyjności rynkowej przez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań przemysłu 4.0.

W TestArmy, jako część Konsorcjum, odpowiadamy za sektor cyberbezpieczeństwa, automatyzacji i robotyki oraz IoT w projekcie. To właśnie dlatego powstała ta publikacja! 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TestArmy Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53 -238), przy ul. Petuniowej 9/5. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu skontaktowania się Tobą, a także w celach marketingowych, o ile wyraziłeś na to zgodę. Dostęp do Twoich danych będą miały podmioty prowadzące na naszą rzecz kampanie marketingowe i upoważnieni pracownicy Spółki. Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, wniesienia sprzeciwu oraz przenoszenia danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj. W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas pod adres:  [email protected]