×
TestArmy ebook QA trends 2019

Be sure to download our new report and follow the latest trends in QA, Cybersec, IoT, DevOps and more!

DOWNLOAD

Przewodnik po cyberbezpieczeństwie

Przewodnik po cyberbezpieczeństwie

dla małych i średnich przedsiębiorstw

Cyberbezpieczeństwo to niewątpliwie ważny temat – nie tylko dla gigantów rynku, ale też małych i średnich przedsiębiorców. Ba, można zaryzykować stwierdzenie, że dla nich jest on jeszcze ważniejszy. Dlaczego tak się dzieje? Konsekwencje ataku cybernetycznego, bądź kara finansowa za wyciek danych, która poważnie zatrzęsłaby nawet ogromną korporacją, dla małej firmy może być już kwestią życia i śmierci.

Warto podnosić swoją świadomość w kwestiach cyberbezpieczeństwa, wiedzieć co grozi firmom i jak bronić się w przypadku ataku. Te właśnie informacje znajdziecie w niniejszym e-booku.

Co znajdziesz w środku?

  • Sporą dawkę wiedzy o rodzajach ataków, które grożą przedsiębiorcom;
  • Instrukcję postępowania w przypadku poszczególnych ataków;
  • Przykłady głośnych ataków z ostatnich lat;
  • Informacje jakie organy odpowiadają za cyberbezpieczeństwo w Polsce;
  • Dobre praktyki do wdrożenia w swojej firmie.

Dla kogo jest ten e-book?

Właściciele firm i osoby na stanowiskach kierowniczych

Nasz e-book to lektura obowiązkowa dla przedsiębiorców, pragnących wiedzieć, jak zabezpieczyć swoją firmę przed cyberatakiem.

Administratorzy sieci

Jeśli na co dzień dbasz o bezpieczeństwo firmowej sieci lub sprzętu, e-book pomoże Ci lepiej zrozumieć, na jakich aspektach powinieneś skoncentrować swoją uwagę i jakich zagrożeń możesz się spodziewać.

Pasjonaci cyberbezpieczeństwa

Nasza publikacja to też dobre źródło wiedzy dla każdego, kto po prostu interesuje się cyberbezpieczeństwem – prywatnie lub zawodowo.

E-book powstał dzięki Digital Innovation Hub

Digital Innovation Hub to polska inicjatywa, wspierana przez Ministerstwo Rozwoju. Celem DIH jest pomoc przedsiębiorstwom w podnoszeniu konkurencyjności rynkowej przez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań przemysłu 4.0.

W TestArmy, jako część Konsorcjum, odpowiadamy za sektor cyberbezpieczeństwa, automatyzacji i robotyki oraz IoT w projekcie. To właśnie dlatego powstała ta publikacja! 

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TestArmy Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53 -238), przy ul. Petuniowej 9/5. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu skontaktowania się Tobą, a także w celach marketingowych, o ile wyraziłeś na to zgodę. Dostęp do Twoich danych będą miały podmioty prowadzące na naszą rzecz kampanie marketingowe i upoważnieni pracownicy Spółki. Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, wniesienia sprzeciwu oraz przenoszenia danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj. W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas pod adres:  [email protected]