×
TestArmy ebook QA trends 2019

Be sure to download our new report and follow the latest trends in QA, Cybersec, IoT, DevOps and more!

DOWNLOAD

W 50 stron dookoła IoT

Okładka_ebooka

W 50 stron dokoła IoT – bezpłatny ebook dla przedsiębiorców

Nowe technologie to czasem nie lada wyzwanie dla małych i średnich przedsiębiorców. Jedną z nich jest Internet Rzeczy. Kiedy (lub komu) opłaca się go wdrożyć? Jak podejść do tematu? Jakich błędów unikać? Odpowiedzi na te i jeszcze więcej pytań, znajdziesz w naszym nowym e-booku.

Czego dowiesz się z ebooka?

  • Co dokładnie kryje się pod pojęciem Internetu Rzeczy,
  • co warto przemyśleć przed zainwestowaniem w IoT,
  • jakie są grzechy główne małych i średnich przedsiębiorców, gdy przychodzi do wdrażania IoT,
  • skąd biorą się problemy z bezpieczeństwem IoT,
  • jakie są możliwe kierunki rozwoju tej technologii.

Dla kogo jest ten e-book?

Dla tych, którzy planują wdrożenie IoT

E-book pomoże Wam uchronić się przed częstymi błędami, wybrać właściwego dostawcę i rozwiązania technologiczne.

Dla małych i średnich przedsiębiorców

Sektor MŚP to potężna gałąź polskiej gospodarki. Chcemy wspierać jego rozwój, dlatego to właśnie jemu dedykujemy tego e-booka!

Dla pasjonatów nowych technologii

Na lekturze skorzystają też ci, którzy chcą być na bieżąco w temacie nowych technologii i już dziś zdobywać wiedzę o tym, co czeka nas jutro.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TestArmy Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53 -238), przy ul. Petuniowej 9/5. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w celu skontaktowania się Tobą, a także w celach marketingowych, o ile wyraziłeś na to zgodę. Dostęp do Twoich danych będą miały podmioty prowadzące na naszą rzecz kampanie marketingowe i upoważnieni pracownicy Spółki. Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, wniesienia sprzeciwu oraz przenoszenia danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj. W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas pod adres:  [email protected]