×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

TestArmy rekrutuje!

Dołącz do elitarnej jednostki specjalnej ds. testowania i walcz o lepsze jutro świata IT!
Daj się zwerbować!

Zobacz oferty pracy

Kim jesteśmy

TestArmy to dobrze zorganizowana grupa operacyjna testerów

Specjalizujemy się w testowaniu funkcjonalności, wydajności i oczywiście bezpieczeństwa wszystkiego, co się da: od aplikacji bankowych, po inteligentne szczoteczki do zębów.

Daj się zwerbować i zostań jednym z nas!

Zainteresowany?

Zobacz oferty pracy

Jak dołączyć do TestArmy?

Nie każdy ochotnik może zostać rekrutem w tak elitarnej jednostce jak TestArmy, ale nie poddawaj się, bo jest o co walczyć. Oto jak przebiega nabór:

CV

Weryfikacja, czy spełniasz nasze wyśrubowane wymagania. W Twoim CV wypatrywać będziemy nie tylko informacji o doświadczeniu i edukacji, ale także o tym, jak dbasz o swoje talenty i pracujesz nad swoimi pasjami.

Wywiad

Wstępna rozmowa z wytypowanymi kandydatami - trochę o motywacji, dostępności, wzajemnych oczekiwaniach.

Rozmowa

Przychodzi taki moment, w którym spotykamy się twarzą w twarz. Jeśli chcesz być Testerem w TestArmy nie ominą Cię pytania ze znajomości ISTQB, zadanie praktyczne i konwersacja po angielsku.

Oferta

Najlepszym z najlepszych proponujemy dołączenie do TestArmy! Innym dziękujemy, ale nie żegnamy się, mówimy powodzenia i do zobaczenia na innym etapie życia zawodowego.

Witamy w jednostce

Po dołączeniu do TestArmy czeka Cię wdrożenie w struktury grupy operacyjnej. Poznasz swoje cele i nasze pomysły jak pomożemy w ich realizacji. Możesz też liczyć na mentora. Czuj się częścią zespołu.

Benefity

Bycie częścią TestArmy, to nie tylko obowiązki, ale i przywileje.
Zadbamy o Ciebie!

Ucz się z nami

Dla nas “rozwój” to nie slogan, zapewniamy szkolenia w realu i wirtualu.

Dziel się wiedzą

Dajemy przestrzeń i pełne wsparcie do dzielenia się wiedzą - wpisy na blogu, meet-upy, webinary, konferencje.

Fun work balance

Kochamy nasz chillout room, piłkarzyki, rzutki i Playstation. Organizujemy fantastyczne imprezy integracyjne dla całej załogi.

Bądź zdrów

Wierzymy, że zdrowy tester, to dobry tester. Ubezpieczenie medyczne - oby tylko profilaktyczne :-)

Do biegu, gotowi, start

Wspieramy zdrowy i aktywny tryb życia, zachęcamy do udziału w grywalizacji z Biegiem Po Zdrowie, startów w Biegu Firmowym i uprawiania każdej możliwej dyscypliny z Multisportem.

Perfect english

Szlifujemy wspólnie język angielski z lektorem lub nativem.

Rower jest wielce okey

Zdrowy tryb życia jest dla nas ważny. Pod naszą kwaterą główną nie mogło zabraknąć parkingu dla rowerów.

Nektar i ambrozja

Dbamy o zapasy produktów zwiększających motywację: kawy, herbaty, yerba mate, owoców.

Nasze wartości

Jakość

Zapewnienie wysokiej jakości usług jest dla nas priorytetem, dlatego pracujemy z pasją i precyzją. Dążymy do przekroczenia oczekiwań naszych klientow i gwarantujemy najlepszą obsługę.

Współpraca

Jesteśmy dumni z efektów jakie osiągamy poprzez pracę zespołową. Relacje z klientami stawiamy ponad wszystko, dlatego istotna jest dla nas komunikacja, w której wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania.

Pasja

Jesteśmy w pełni zaangażowani w realizację naszych celów i odpowiedzialnie wykonunjemy nasze obowiązki. Po wielu latach testowanie to wciąż nasza pasja, która sprawia nam ogromną radość.

Zobacz, co mówią o nas nasi pracownicy

Lubię pracować w TestArmy ponieważ są tutaj przyjaźnie nastawieni i otwarci ludzie z poczuciem humoru, nie jest to korporacja i czuję, że mam wpływ na to, co dzieje się w firmie. Mogę się dokształcać i rozwijać, mam elastyczne godziny pracy. Jest to firma przyjazna rodzinom i są fajne spotkania integracyjne

Ewa,

Project Manager

Miejsce tworzą ludzie! A tu są oni fantastyczni!

Mariusz,

QA

TestArmy to nie tylko miejsce pracy, ale przede wszystkim zgrany zespół interesujących i inspirujących ludzi, którzy sprawiają, że każdego dnia przychodzę do pracy z uśmiechem. Nie ma sytuacji, której nie da się rozwiązać, ani projektu, któremu nie podołamy - tę siłę TestArmy lubię! :)

Marta,

Training Coordinator

Lubię pracę w Testarmy za możliwości rozwoju jakie mi oferuje. Dzięki niej mam możliwość uczestniczenia w międzynarodowych projektach, prowadzonych w oparciu o najnowsze technologie i narzędzia. TestArmy to firma, która inwestuje w ludzi i ich karierę, ale nie zapomina, że praca to nie wszystko. Dlatego też uważam, że przede wszystkim jest to praca w fajnej atmosferze i świetny, lubiący pożartować, zgrany zespół ludzi! (no i mamy chińczyka niedaleko;))

Tomek,

QA

Jest to spółka w stałym rozwoju, otwarta na nowe trendy w zarządzaniu i dbająca o wysokie standardy kultury biznesowej i dobrą atmosferę w pracy. Testerzy mają okazję uczestniczyć w wielu projektach (czasami nawet w kilku jednocześnie), które dzięki swej różnorodności zapewniają stały wzrost kompetencji i wiedzy technicznej. Bardzo duża część teamu testerskiego pracuje w projektach międzynarodowych.

Adam,

QA

Atmosfera i ludzie są super :-)

Karolina,

QA

Lubię pracować w TestArmy, ponieważ mogę pracować ze wspaniałymi ludźmi w świetnej atmosferze. Dzięki temu nie czuję stresu i każdego dnia aż chce się przychodzić do pracy.

Konrad,

QA

Lubię pracować w TestArmy ponieważ panuje tu świetna atmosfera, a każdy dzień przynosi nowe - ciekawe wyzwania.

Łukasz,

QA

Pracują tu świetni ludzie, a praca sprawia mi przyjemność, dlatego nie płaczę rano, kiedy dzwoni budzik :)

Ada,

Junior Office Manager