×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Dla mediów

Zakładka “dla mediów” zawiera materiały, które mogą okazać się przydatne dziennikarzom i mediom. Znajdziecie tu Państwo informacje o TestArmy, sylwetki naszych specjalistów oraz odnośnik do bazy wiedzy – darmowych e-booków i raportów.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami oraz kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na wszystkie pytania, chętnie dzieląc się wiedzą i służąc merytoryczną pomocą. Obserwacja bieżących wydarzeń oraz analiza branży pozwalają nam na fachowe podejście do każdego tematu.

Do tej pory z naszych materiałów skorzystały takie media, jak m.in.: Puls Biznesu, Parkiet, Rzeczpospolita, Gazeta Wyborcza, Gazeta Finansowa.Nasza obecność w sieci, oprócz autorskiego bloga, to komentarze i artykuły m.in. dla: Polskiej Agencji Prasowej, Money.pl, legalniewsieci.pl, Wirtualnej Polski, Interii, Parkiet.com, Bankier.pl czy Infor.pl.

Sylwetki specjalistów O TestArmy Materiały do pobrania Kontakt

Sylwetki

 • TestArmy Damian Szczurek

  Damian Szczurek

  CEO & Co-founder, TestArmy Group - współzałożyciel i prezes zarządu.

  Pobierz pełną sylwetkę

 • TestArmy Jacek Okrojek

  Jacek Okrojek

  Lead Test Automation Engineer - Specjalista ds. tworzenia i automatyzacji testów wydajnościowych, integracyjnych i akceptacyjnych.

  Pobierz pełną sylwetkę

 • TestArmy Wojciech Mróz

  Wojciech Mróz

  Entrepreneur & Co-founder, TestArmy Group - Specjalista ds. rynku inwestycyjnego i rozwoju biznesu.

  Pobierz pełną sylwetkę

O TestArmy

TestArmy to czwarty największy dostawca usług testowania oprogramowania na polskim rynku. Oferujemy testy wydajnościowe, testy funkcjonalne i testy użyteczności. Wierzymy, że holistyczne, poparte ciągłym testowaniem i obudowane w bezpieczeństwo podejście do QA to klucz do sukcesu. Zorientowanie na wymagania biznesowe naszych klientów pozwala nam dostosować się do wyzwań, które stawia przed nimi wciąż zmieniający się rynek.

Case studies Blog
TestArmy Group S.A.

Kontakt dla mediów