×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Nasi Partnerzy

Atlassian

Narzędzia pomagające wykorzystać pełny potencjał każdego zespołu. Ułatwiają współpracę, komunikację, planowanie zadań i zarządzanie zasobami.

Więcej...

SmartBear

Wiodące narzędzia do testowania i utrzymywania wysokiej jakości tworzonego oprogramowania, przeznaczone dla zespołów IT. Wspierają pracę grupową oraz optymalizację i automatyzację testów.

Więcej...

OctoPerf

Niezależne, obiektywne i wygodne oprogramowanie do przeprowadzania testów obciążeniowych aplikacji webowych i mobilnych.

Więcej...

Jako Silver Solution Partner, TestArmy może zagwarantować najlepsze wsparcie produktów Atlassian. Jeśli chcesz osiągnąć maksymalne korzyści z używania zwinnych metodologii, masz świetny zespół i chcesz zacząć wprowadzać DevOps, albo myślisz o zaimplementowaniu 3 etapów perfekcji w automatyzacji (Continuous Integration, Continuous Delivery, Continuous Deployment) - możesz to zrobić z naszą pomocą, przy użyciu narzędzi Atlassian.

Dowiedz się więcej

Jako bliski partner SmartBear’a oprócz sprzedaży, zamierzamy implementować narzędzia i rozwiązania SmartBear w najlepszy możliwy sposób. Nasza pomoc to gwarancja ich bezpiecznego i sprawnego działania. Specjaliści TestArmy i produkty SmartBear oznaczają wysoką jakość tworzonego kodu z możliwie jak najmniejszą ilością defektów. Automatyzacja testów i zwiększenie wydajności testowania są na wyciągnięcie ręki.

Dowiedz się więcej

KnowIT to firma tworząca cyfrowe możliwości i długoterminową wartość dla firm, łączy zdolności strategiczne z pasją do technologii i kreatywnych rozwiązań.

Dowiedz się więcej

Bardzo wygodne narzędzie do łatwego i szybkiego tworzenia wiarygodnych testów obciążeniowych z poziomu aplikacji webowej. W pełni wspiera oprogramowanie Apache JMeter™, dzięki czemu migracja istniejących projektów nie sprawi najmniejszych problemów. Jesteśmy certyfikowanym partnerem OctoPerf i jeśli tylko zechcesz, ułatwimy Ci wdrożenie i wykorzystanie pełnego potencjału tego narzędzia.

Dowiedz się więcej
OctoPerf logo

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Napisz do nas o swoim produkcie,
a my zajmiemy się resztą.

Wyceń Projekt