×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

Atlassian

Atlassian to producent bardzo popularnych narzędzi pozwalających na rozwijanie procesów pracy w zespole, przeznaczonych głównie dla deweloperów i project managerów. Firma skupia się na pomocy we wprowadzaniu zwinnych metodyk zarządzania projektem, a jej flagowym produktem jest Jira. Z oprogramowania dostarczanego przez Atlassian korzysta ⅔ firm z listy Fortune 500, a łączna liczba organizacji, które go używają wynosi około 135 tys.

NAPISZ DO NAS WIĘCEJ O Atlassian

Rola TestArmy

TestArmy, jako Silver Solution Partner, jest upoważnione do sprzedaży licencjonowanych produktów Atlassian. Nasza rola obejmuje również pomoc we wdrażaniu oferowanych rozwiązań i wspieraniu klientów w możliwie jak najlepszym ich wykorzystaniu. Narzędzia Atlassian będą bardzo pomocne np. podczas wprowadzania lub rozwijania zwinnych metodologii, udoskonalania automatyzacji (zgodnie z modelem Continuous Integration, Continuous Delivery, Continuous Deployment) i usprawniania pracy w projekcie.

Atlassian - produkty w portfolio TestArmy

JS Jira Software
BB Bitbucket
CF Confluence
JS Jira Service Desk
PJ Portfolio for Jira
BB Bamboo

Jira Software

Narzędzie używane przy tworzeniu oprogramowania wykorzystywane przez zespoły pracujące z metodykami zwinnymi, które umożliwia planowanie, śledzenie postępu prac oraz wdrażanie oprogramowania wysokiej jakości.

Bitbucket

Produkt pozwalający na łatwe zarządzanie kodem w repozytorium Git. umożliwia zespołom planowanie projektów, współpracę w zakresie tworzenia kodu, testowanie go i wdrażanie w jednym miejscu.

Confluence

Narzędzie do udostępniania dokumentów i plików, ułatwiające współpracę i pomagające w sprawnej realizacji zadań.

Jira Service Desk

Narzędzie pozwalające na zgłaszanie problemów, wyposażone w kompletny zestaw funkcji dedykowany zespołom ds. wsparcia.

Portfolio for Jira

Dodatek do Jira Software pozwalający na tworzenie harmonogramu programowania zwinnego.

Bamboo

Narzędzie do ciągłej integracji, wdrażania i dostarczania. Aby zapewnić najlepsze użytkowanie skorzystaj z ponad 150 dodatków dostępnych w sklepie Marketplace lub stwórz swoje własne dodatki.

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Napisz do nas o swoim produkcie,
a my zajmiemy się resztą.

Wyceń Projekt