×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

TestArmy

Każdego dnia dbamy o zadowolenie klientów poprzez zapewnienie wysokiej jakości systemów oraz bezproblemowego korzystania z aplikacji.

TestArmy

Nasze usługi budujemy na 5 filarach, z których jesteśmy bardzo dumni.

TestArmy society icon

Społeczność

Ponad 5000 wykwalifikowanych testerów zapewnienia jakości z całego świata, pracujących w kontrolowanym, zarządzanym i zorganizowanym środowisku.

TestArmy the team icon

Zespół

100% certyfikowanych, doświadczonych testerów, zawsze gotowych do pracy w naszej siedzibie. Już dzisiaj pracujemy w 5 strefach czasowych, na 10 różnych rynkach.

TestArmy platform icon

Platforma

Przydatny i funkcjonalny system, usprawniający prowadzenie projektów i komunikację. Zaprojektowany przez testerów i dla testerów, skierowany z myślą
o wspieraniu Twojego biznesu.

TestArmy motivation icon

Motywacja

Jesteśmy otwarci na wszelkie wyzwania i do każdego tematu podchodzimy z pasją, entuzjazmem i gotowością niesienia pomocy.

TestArmy work process icon

Proces pracy

Zoptymalizowany i kontrolowany proces, w którym zapewnienie wysokiej jakości testów zawsze pozostaje priorytetem,
a obietnice stają się rzeczywistością.

Nasze wartości

Jakość

Zapewnianie wysokiej jakości usług jest dla nas priorytetem, dlatego pracujemy z pasją i precyzją. Dążymy do przekroczenia oczekiwań naszych klientów i gwarantujemy najlepszą obsługę.

Współpraca

Jesteśmy dumni z efektów jakie osiągamy poprzez pracę zespołową. Relacje z klientami stawiamy ponad wszystko, dlatego istotna jest dla nas komunikacja, w której wspólnie znajdujemy najlepsze rozwiązania.

Pasja

Jesteśmy w pełni zaangażowani w realizację naszych celów i odpowiedzialnie wykonujemy nasze obowiązki. Po wielu latach testowanie to wciąż nasza pasja, która sprawia nam ogromną radość.