×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

User Experience

TestArmy Testy Użyteczności

Testy User Experience pozwolą dokładnie poznać potrzeby Twoich klientów i je spełnić. Usługi z zakresu UX przyspieszą prace nad produktem i zwiększą efektywność zespołu, jednocześnie weryfikując dostarczaną wartość biznesową.

W świecie zorientowanym na klienta możemy wyróżnić kilka głównych wyznaczników sukcesu biznesowego. Najważniejszym z nich jest satysfakcja klienta, wynikająca z używania Twojego produktu. Każdy cyfrowy produkt musi być łatwy w obsłudze, spełniać swoje zadanie i być zgodny z oczekiwaniami konsumenta. Użyteczność produktu wynika bezpośrednio z potrzeb klientów, więc ich obecność na poszczególnych etapach życia produktu staje się obowiązkowa.Takie podejście umożliwiają właśnie Testy Użyteczności.

Na Testy Użyteczności składają się:

  • Dobór testerów zgodnie z Twoją grupą docelową
  • Audyt Usability – heurystyczna analiza Twojego serwisu
  • Wędrówka Poznawcza – symulacja zachowań użytkowników

Testy User Experience

Dzięki testom User Experience, Twój produkt wyróżni się spośród innych. Dogłębny wgląd w potrzeby klienta i możliwość porównania metryk z konkurencją to prosta droga do zwiększenia współczynnika konwersji. Testy UX pozwalają zmierzyć i ocenić doświadczenie klienta z produktem, skupiając się nie na zdobywaniu suchych opinii, ale na systematycznym śledzeniu jego interakcji. Ocenie podlegają: Interfejs Użytkownika, łatwość w korzystaniu z aplikacji i ogólna użyteczność produktu. Wszystkie akcje są wykonywane przez samych użytkowników i naszych ekspertów w kontrolowanych warunkach. Precyzyjny feedback pozwala na szybsze wdrażanie zmian, które rzeczywiście pozytywnie wpływają na wrażenia klienta.

Wszystkie powyższe działania składają się na testowanie produktu w warunkach najbardziej zbliżonych do naturalnych, co pozwala lepiej zrozumieć produkt, w rezultacie wspierając walidację i weryfikację wartości biznesowej. Ich wynikiem jest lepszy design produktu, prowadzący do większej satysfakcji użytkownika, jednocześnie obniżający koszty deweloperskie i minimalizujący szansę na konieczny redesign po wypuszczeniu produktu na rynek.

Ścieżka współpracy

Zadbaj o UX z TestArmy


1

Przygotowanie ogólnej koncepcji i fundamentów funkcjonalnych produktu. Pozwalają na określenie obszaru i celów testów.

2

Przygotowanie koncepcji i makiet low-fi i hi-fi produktu, dzięki którym zrozumiemy design produktu i interakcje użytkownika.

3

Stworzenie klikalnych i gotowych do badań prototypów, dzięki którym przeprowadzimy testy w najbardziej wiarygodnych warunkach.

4

Podsumowanie i organizacja wyników testów użyteczności. Przygotowanie funkcjonalnych opisów rekomendacji.

Case Studies - User Experience

TestArmy Philips-logo

Philips

Testy funkcjonalne oraz UX innowacyjnej szczoteczki Philips Sonicare z dedykowaną aplikacją mobilną, która pozwala śledzić progres dbania o higienę jamy ustnej.

Więcej
TestArmy logo yves

Yves Rocher

Testowanie użyteczności i testy funkcjonalne strony sklepowej Yves Rocher w celu polepszenia doświadczenia użytkownika podczas zakupów.

Więcej
TestArmy figo2

Figo

Crowdtesty z pomocą testerów z różnych państw, którzy pomogli przeprowadzić testy funkcjonalne nowej aplikacji płatniczej z wykorzystaniem własnych kont bankowych.

Więcej
TestArmy snow cannon games logo white

Snow Cannon Games

Szczegółowe testy ekspolarycyjne niezależnej gry stworzonej przez studio SnowCannonGames. Testowanie odbyło się z uwzględnieniem 50 urządzeń mobilnych i różnych systemów operacyjnych.

Więcej
Testowanie – case study moniaki logo jasne

Moniaki.pl

Audyt UX makiety nowej strony portalu Moniaki.pl poświęconego finansom. W testowanie użyteczności zaangażowano również użytkowników zainteresowanych kredytami.

Więcej
TestArmy empik

Empik

Testy funkcjonalne oraz testy użyteczności z użytkownikami nowej odsłony strony sklepu internetowego Empik.com

Więcej
TestArmy yacap logo white

YaCap

Testy Funkcjonalne oraz UX aplikacji do wspólnych przejazdów. Testy funkcjonalne przeprowadzono na 30 urządzeniach, a w testowaniu użyteczności udział wzięli docelowi użytkownicy.

Więcej
TestArmy soundian logo white

Soundian

Testy Użyteczności aplikacji Soundian symulujące doświadczenie użytkownika, od pobrania aplikacji, po dzielenie sie opinią o niej na mediach społecznościowych.

Więcej

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Napisz do nas o swoim produkcie,
a my zajmiemy się resztą.

Wyceń Projekt