×
QA trends 2019 PL miniatura

Pobierz nasz raport i bądź na bieżąco z najnowszymi trendami QA, Cyberbezpieczeństwa, IoT czy DevOps!

POBIERZ

QA Consulting

TestArmy QA Consulting

Ciągły, skalowalny proces Quality Assurance opracowany z pomocą TestArmy

Podejście do tworzenia oprogramowania zmienia się na wielu poziomach za sprawą cyfrowej transformacji. Działania związane z zapewnieniem jakości obejmują znacznie więcej etapów i zyskują zupełnie nowe znaczenie. Stworzenie aplikacji bez wad to tylko wierzchołek góry lodowej. Quality Assurance jest związane z podejściem biznesowym tak samo jak z warstwą techniczną aplikacji. Specjalista QA powinien stać się nieodłączną częścią zespołu deweloperskiego, służąc jako łącznik między deweloperami, operacyjnymi i biznesem.

QA Consulting może wnieść Twój workflow na zupełnie inny poziom

Trend tworzenia wewnętrznych zespołów QA rośnie, a jego przyczyną jest chęć posiadania specjalistów Quality Assurance, którzy od początku działają w dedykowanej przestrzeni, na produkcie, który będzie stale rozwijany. Takie podejście to okazja na podniesienie ich kompetencji do poziomu, w którym nie szukają błędów, a zapobiegają ich pojawieniu. W ten sposób umożliwia się częstsze wydawanie nowych wersji oprogramowania, a co za tym idzie dokładniejszą i szybszą informację zwrotną od użytkowników. Z drugiej strony, wymusza to od firm adaptowanie nowych metodologii pracy, przystosowanych do działania w wielofunkcyjnych zespołach i pomagających budować kulturę jakości na poziomie całej organizacji. Metodyki zwinne (Agile/SCRUM) i DevOps sprawdzają się idealnie, ponieważ u ich podstaw leży współdziałanie zespołu przy pracy nad szybkością i jakością powstawania oprogramowania.
Nowoczesny model zapewniania jakości biznesowej wymaga zbudowania właściwej strategii Quality Assurance. W tym miejscu wkracza TestArmy.

Zalety posiadania właściwej strategii Quality Assurance

Zaskocz klienta wydajnością swoich produktów i systemów

Szybsza weryfikacja, walidacja i dostarczanie wartości biznesowej

Odciążenie testerów manualnych

Wszystkie aspekty jakości produktu zostają utrzymane na wysokim poziomie (wliczając wydajność i bezpieczeństwo)

Obiektywna, ekspercka ocena procesów i praktyk

Odpowiedni zestaw metryk pomagających usprawnić proces

Proces QA Consulting

Pomożemy Ci osiągnąć najwyższą jakość biznesową w 3 krokach


1

Seria spotkań z zespołem, które pozwolą nam poznać kontekst biznesowy, istniejące procesy i praktyki związane z zapewnieniem jakości.

2

Modelowanie procesu z wykorzystaniem metodologii TMMi. Podczas warsztatów z zespołem rekomendujemy właściwe podejście i sugerujemy odpowiednie procesy usprawniające.

3

Ciągła praca nad procesem z pomocą Quality Assurance Consultingu. Regularne spotkania z Twoim zespołem poprawiające/usprawniające wydajność procesu

Case Studies - QA Consulting

YachtLife

Testy funkcjonalne aplikacji Yacht Life, która umożliwia wynajem luksusowych jachtów. Korzystają z niej również celebryci, co wymagało dostarczenia produktu o najwyższej jakości.

Więcej
TestArmy rendra logo white

Rendra

Testy Funkcjonalne aplikacji mobilnej do zarządzania procesem budowlanym (model BIM). Zespół testerów TestArmy wspiera projekt do dziś testując nowe funkcje i aktualizacje.

Więcej
TestArmy nomtek logo jasne

Nomtek

Długotrwała współpraca z wiodącą agencją projektującą aplikacje mobilne. Specjaliści QA TestArmy przetestowali dotychczas 20 aplikacji: od skanera kodu QR po aplikacje randkowe.

Więcej
TestArmy Greenwood Campbell logo white

Greenwood Campbell

Testy funkcjonalne witryny klienta w oparciu o obszerną dokumentację. Testy objęły różne systemy operacyjne, przeglądarki oraz urządzenia.

Więcej

Potrzebujesz darmowej wyceny?

Napisz do nas o swoim produkcie,
a my zajmiemy się resztą.

Wyceń Projekt